Pay Per Click Management

Kampanie Adwords (PPC)

Prowadzimy kampanie Adwords, które pozwalają w szybki i skuteczny sposób dotrzeć do klienta. Kampanie rozliczane są w systemie Pay Per Click czyli płacisz wyłącznie za kliknięcia w reklamę tzn. konkretne osoby, które za jej pomocą dotarły do Twojego serwisu.

Reklama Adwords tym różni się od pozycjonowania, że pozwala na szybkie uruchomienie kampanii i dzięki temu na szybkie dotarcie do klientów. Jest też znacznie elastyczniejsza niż działania związane z SEO. Można dynamicznie ją optymalizować lub w razie konieczności zawiesić na określony czas. Doskonale sprawdza się również jako uzupełnienie działań związanych z pozycjonowaniem.

Dla każdego klienta dobieramy najlepszą strategię kampanii Adwords dostosowaną do budżetu jakim dysponuje. Sprawdzimy czy w Twoim przypadku lepiej sprawdzi się standardowa reklama kontekstowa, czy należy ją rozszerzyć o działania remarketingowe. Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, lokalizację w których mają się wyświetlać reklamy oraz grupę docelową.

Reklamy w wynikach wyszukiwania

Tekstowe reklamy kontekstowe wyświetlające się w wyszukiwarce Google. Za ich pomocą można promować stronę internetową na wybrane słowa kluczowe. Mogą uzupełniać w doskonały sposób działania SEO.

Remarketing

Remarketing to sposób na przekonanie klientów do powrotu na Twoją stronę. Każdy użytkownik, który odwiedził Twoją witrynę zapisywany jest w specjalnej bazie. Dzięki temu wyświetlane mu są w późniejszym czasie reklamy zachęcające do powrotu.

Reklama produktowa

Dla sklepów internetowych proponujemy dodatkowy sposób promocji - kampanię produktową (Google Merchant Center). Promuj konkretne produkty, zwiększ sprzedaż! Zapraszamy do kontaktu - wybierzemy najlepszą dla Ciebie formę reklamy oraz zaproponujemy korzystne warunku współpracy!

Nasza wiedza i doświadczenie pomogą Ci zwiększyć przychody Twojej firmy

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, a zaproponujemy Ci najlepszą formę reklamy dla Twojej witryny.

Zapraszamy do kontaktu. Zwiększ widoczność swojej firmy w Internecie, zdobądź nowych klientów i zwiększ zyski.

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).