Content Marketing Strategy

Audyt SEO

Wyeliminuj podstawowe błędy, zacznij wdrażać nowe pomysły oraz sprawdź jakie jeszcze działania możesz podjąć w związku z promocją Twojej strony internetowej!

Masz problemy z osiągnięciem widoczności w sieci mimo funkcjonalnej strony www, długiej historii witryny oraz dużej liczby linków do niej prowadzących? Być może konieczne będzie wyeliminowanie błędów, które uniemożliwiają zdobycie ruchu lub pozycji, a co za tym wzrostu przychodów Twojej firmy.

Audyt to dokument, którego zadaniem jest sprawdzenie elementów Twojej witryny pod kątem jej dopasowania do wymagań wyszukiwarki. Nawet najlepsza dla użytkowników strona internetowa może zawierać błędy z punktu widzenia SEO. Wskażemy Ci gdzie się znajdują oraz zaproponujemy drogi ich wyeliminowania.

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Koszt audytu jest zależny od wielkości oraz złożoności serwisu, który jest przez nas badany. Zapytaj o wycenę!

Struktura serwisu

Pomożemy Ci znaleźć oraz wyeliminować błędy w Twoim serwisie. Czynniki on site są ważną składową algorytmów Google. Dopasuj swój serwis pod wymagania wyszukiwarek!

Odnośniki zewnętrzne

Linki prowadzące do strony mogą zarówno pomagać jak i szkodzić serwisowi. A może duża część z nich trafia na strony 404 i nie są brane pod uwagę? Przeanalizujemy Twoją stronę również pod tym kątem!

Nowe pomysły

Być może na Twojej stronie można wdrożyć nowe, skuteczne rozwiązania? Jeżeli to tylko możliwe znajdziemy odpowiednie narzędzia i zaproponujemy ich wdrożenie w Twoim serwisie!

 

Jesteśmy świadomi, że bez odpowiedniej podstawy ciężko o dobre efekty promocji. Właśnie dlatego wychodzimy z propozycją przygotowania audytu, którego zalecenia po wdrożeniu w wielu przypadkach okazują się kluczem do przyszłego sukcesu naszych klientów.

Effective Copyrighting

Czas przygotowania audytu zależny jest od wielkości serwisu oraz ilości błędów na nim występujących. Zazwyczaj trwa to od 1 do 2 tygodni od momentu złożenia zlecenia.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy w rozwoju Twojego biznesu i dobierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy!

 

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).