Web Development Services

Pozycjonowanie stron internetowych

Świadczymy profesjonalne usług z zakresu pozycjonowania stron internetowych. Dla każdego klienta proponujemy usługę doskonale dostosowaną do jego potrzeb i wymagań.

Nasza oferta związana z SEO (Search Engine Optimization) składa się na: analizę widoczności, optymalizację strony, link building, wybór odpowiedniej strategii oraz słów kluczowych, analizę konkurencji, raportowanie.

Wybór strategii

 Przed rozpoczęciem prac wybierzemy najlepszą strategię dla Twojej witryny - możesz pozycjonować stronę na wybrane słowa kluczowe lub zastosować tzw. pozycjonowanie szerokie.

Optymalizacja

Optymalizacja to po wyborze strategii pierwszy krok ku temu, aby zwiększyć widoczność strony w sieci. Nasi specjaliści poprawią na stronie elementy,dzięki którym poprawi się dostosowanie strony pod wyszukiwarki.

Link Building

Linki nadal są bardzo istotnym elementem, który poprawia pozycję strony w wynikach wyszukiwania. Zdobycie odpowiednik odnośników pomoże zwiększyć widoczność Twojej witryny.

Pozycjonowanie strony internetowej jest w dzisiejszych czasach podstawą jeżeli chodzi o działania promocyjne w Internecie. Wyszukiwarki niezmiennie są najpopularniejszym sposobem szukania informacji w sieci. Dotyczy to zarówno wiedzy, produktów jak i usług. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron każdego rodzaju - witryn firmowych, sklepów internetowych czy stron związanych ze świadczeniem konkretnych usług.

Działania związane z pozycjonowaniem są długofalowe i powinny być traktowane jako długoterminowa inwestycja we własną firmę. Dlatego wybór specjalisty jest taki ważny. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w SEO począwszy od odpowiedniej optymalizacji (w tym wykonywania audytów rozbudowanych serwisów), kończąc na zdobywaniu linków do strony.

Wybór słów kluczowych

Wybór odpowiednich słów kluczowych jest bardzo ważnym krokiem, od którego powinno zacząć się działania związane ze stroną. Pozwól naszym specjalistom dobrać takie słowa, które mogą potencjalnie przynieść największą korzyść.

Raportowanie

Każdy klient otrzymuje od nas comiesięczne raporty pozycji zawierające pozycje z każdego dnia miesiąca na każde pozycjonowane słowo kluczowe. W przypadku pozycjonowania w rozliczeniu za pozycję, płacisz wyłącznie za dni obecności na określonych w umowie miejscach.

Napisz do nas

Napisz do nas, żebyśmy mogli Ci pomóc w zwiększeniu widoczności Twojej strony. Odpiszemy najszybciej jak to możliwe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dobierając najlepsze metody właściwe dla danego serwisu.

Fields marked with an * are required

(optional)

(optional)

Please, let us know any particular things to check and the best time to contact you by phone (if provided).